PRODUKCJA MEBLI

PELLET BIOMASA

Transport Spedycja

DYSTRYBUCJA MAGAZYNOWANIE

Telmex Sp. zo.o. poszukuje przewoźników do stałej współpracy na terenie województwa podlaskiego

Oferujemy:

  • umowę współpracy,
  • terminowe płatności.

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza,
  • posiadanie samochodu ciężarowego powyżej 16 ton z windą ,
  • ważne OCP na min. 100 000 EUR na każde zdarzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telmex Sp. zo.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne (np. pocztą tradycyjną bądź elektroniczną) do Telmex Sp. z o.o..ul. Elewatorska 15, 15-620 Białystok, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000091550, NIP: 5420200346, REGON: 008361217 (dalej „Administrator”) bądź poszczególnych oddziałów firmy Telmex Sp. z o.o. wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich dodatkowych danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (m. in. przesłanym CV) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, które to dane wykraczają poza zamknięty katalog określony postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do niej. Takimi dodatkowymi danymi mogą być - oczekiwane wynagrodzenie, zdjęcie w CV, jak również w sytuacjach gdy nie jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku – wykształcenie, kwalifikacje zawodowe bądź przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Firma Telmex Sp. zo.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier.

Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Przygotowanie i kompletowanie towaru do transportu
  • Inne prace magazynowe
  • Utrzymywanie pomieszczeń magazynowych w porządku i czystości
  • Sprawdzanie zgodności przesyłek z listami ładunkowymi

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • Odpowiedzialność, dokładność
  • Gotowość oraz brak przeciwskazań do pracy fizycznej

Firma Telmex Sp. zo.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca kat. C

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,
  • kurs na przewóz rzeczy,
  • aktualne badania lekarskie, psychologiczne,
  • odpowiedzialność, dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności.

100gazelediament