PRODUKCJA MEBLI

PELLET BIOMASA

Transport Spedycja

DYSTRYBUCJA MAGAZYNOWANIE

Pracownicy to szkielet każdej firmy. Z doświadczenia wiemy, że wspólne działania wzmacniają więzi między pracownikami. Telmex to nie tylko praca, przede wszystkim ludzie, którzy poza biurem są grupą przyjaciół.

Skoro nie samą pracą człowiek żyje ! Z pełnym przekonaniem kierujemy się tą zasadą i każdą wolną chwilę staramy się spędzać aktywnie.

Co porabiamy po godzinach ?!
..Zobaczcie sami.

Spaleni słońcem, umęczeni spływem kajakowym ale nadal głodni wrażeń. Po dniu pełnym eksytacji i sportu nadszedł czas na relaks i odpoczynek.

Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja na, której zostali uhonorowani pracownicy za najdłuższy staż pracy oraz humorystycznym akcentem wyłoniliśmy spośród pracowników "gadułę roku", "luzaka roku" oraz "gorący uśmiech" Telmexu.

thumb DSC09602Piłka nożna towarzyszy nam od długiego czasu, w szybkim tempie stało się to  hobby pracowników.

Każdy oddział naszej firmy posiada własną drużynę piłkarską.

Wszystkie drużyny wytrwale i regularnie trenują aby później spotkać się  na corocznych rozgrywkach o Puchar Prezesa Telmex-u.

thumb DSCF2673Ten dzień był dla każdego bez wyjątku! Spływ kajakowy okazał się strzałem w dziesiątkę! Pozwoliło zebrać większość pracowników w jednym miejscu.Dostaliśmy kilka dobrych rad i wskazówek, jak bezpiecznie wsiadać i pływać kajakiem i ruszyliśmy ku przygodzie. 

100gazelediament

© 2015 TELMEX SP. Z O.O.   All rights reserved.  |   Projekt i realizacja: ITCREATE