PRODUKCJA MEBLI

PELLET BIOMASA

Transport Spedycja

DYSTRYBUCJA MAGAZYNOWANIE

9 lutego 2018 r. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwiedził województwo warmińsko-mazurskie. W czasie wizyty Premier zapoznał się z procesem produkcji mebli w fabryce Telmex w Piszu, która mieści się na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

3 lipca 2017r. odbyło się uroczyste otwarcie Nowej Hali Produkcyjnej firmy Telmex, która produkować będzie meble, głównie na potrzeby koncernu IKEA. Jej siedziba mieści się przy ul. Gdańskiej 22 w Piszu.

nowe-centrum-otwarteOddajemy do Państwa dyspozycji Centrum Logistyczne o powierzchni magazynowania 4000m2 , które położone jest w strefie przemysłowej Białegostoku w pobliżu drogi krajowej S8.

Telmex to nie tylko firma – to przede wszystkim ludzie. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do pracy: kierowców kat.C, magazynierów oraz samodzielnych przewoźników. Szczegóły w zakładce kariera.

thumb nowe-centrumObecnie rozbudowujemy Centrum Logistyczne o łącznej powierzchni 4000 m2, które położone jest w strefie przemysłowej Białegostoku w pobliżu drogi krajowej S8. Wszystko po to, by zapewnić Naszym Klientom sprawną i szybką obsługę.

100gazelediament

© 2015 TELMEX SP. Z O.O.   All rights reserved.  |   Projekt i realizacja: ITCREATE