PRODUKCJA MEBLI

PELLET BIOMASA

Transport Spedycja

DYSTRYBUCJA MAGAZYNOWANIE

 

Piękne wnętrze to istotna część naszej życiowej przestrzeni. Niezależnie od tego, gdzie spędzamy czas, zależy nam na tym, aby w tym miejscu czuć się dobrze. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, poszukujących nowości na polskim rynku, zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty mebli MMI Sleeping. Marka znana jest już zagranicą, tym razem swój debiut zaczyna również w Polsce.

Firma oferuje meble kierowane do odbiorcy, ceniącego sobie proste formy w nowoczesnych aranżacjach ale również miłośnicy form klasycznych znajdą coś dla siebie. O wyjątkowości każdej kolekcji decyduje zawsze jej solidne wykonanie z najwyższej jakości naturalnego drewna w takich gatunkach jak dąb rustykalny, buk twardzielowy, sosna, olcha amerykańska.

 

Marka MMI Sleeping to ciekawe ponadczasowe wzornictwo, solidne wykonanie, wytrzymałe okucia oraz zaspokajanie potrzeb naszych różnorodnych klientów. Te czynniki sprawiają, że nasza marka może poszczycić się uznaniem użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do odkrycia świata piękna naturalnych mebli marki MMI Sleeping. Jesteśmy przekonani, że na naszych stronach znajdziecie Państwo wiele pomysłów, które zainspirują Państwa  do stworzenia oryginalnych i niespotykanych aranżacji wnętrz.

sklep internetowy www.mmisleeping.pl

100gazelediament

© 2015 TELMEX SP. Z O.O.   All rights reserved.  |   Projekt i realizacja: ITCREATE